Internetové přípravné kurzy - Masarykova univerzita

Přípravné kurzy v naší nabídce kompletně pokrývají požadavky testu studijních předpokladů, na této stránce najdete rozcestník k podrobným informacím o obsahu jednotlivých internetových kurzů. Pro podrobnější informace klikněte na název příslušného kurzu.

Pokud chcete jeden z našich kurzů zdarma rovnou vyzkoušet, zaregistrujte se zde a ihned budete mít automaticky k dispozici plnou verzi tohoto kurzu.

  1. Verbální myšlení
  2. Symbolické myšlení (nepovinný kurz)
  3. Analytické myšlení
  4. Numerické myšlení
  5. Kritické myšlení
  6. Prostorová představivost
  7. Úsudky
  8. Kulturní přehled
  9. Sada originálních srovnávacích on-line testů
Objednávka kurzů

Osobní lektor

Přestože jsou naše přípravné kurzy koncipovány pro samostudium přes internet, chceme nabídnout komplexní služby a pomoci s řešením problémů a nejasností také individuálně. Právě k tomu je určena služba Osobní lektor. Tato služba umožňuje pokládat lektorovi konkrétní otázky elektronickou formou, lektor na ně podobným způsobem odpovídá. Tato komunikace je soukromá a je přístupná pouze uživateli, který otázku položil. Službu je možné objednat buď současně s kurzy nebo také samostatně.

Tuto službu lze objednat platbou na náš účet, cena je 80 Kč za 30 minut práce lektora. Podrobnější informace jak službu objednat naleznete zde.