Internetové přípravné kurzy - jak to funguje

Než se rozhodnete objednat naše kurzy, přečtěte si prosím popis funkce celého systému na této stránce.

1. Objednávka kurzů / registrace

Před objednáním kurzů se musíte se nejprve zaregistrovat. Registraci můžete provést zde.
Po zaregistrování si vyberete kurzy, které chcete objednat a zobrazíte údaje pro platbu. Kurzy budou spuštěny po zaúčtování platby na našem účtu, to by mělo být nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání, obvykle však dříve.

Kurzy můžete uhradit bankovním převodem nebo složenkou na náš účet v České republice (pro uživatele ze Slovenska je však k dispozici zvláštní účet na Slovensku), kromě toho je dostupná možnost zaplatit kurzy platební kartou. V takovém případě nemusíte čekat, až peníze přijdou na náš účet, ale kurzy jsou zpřístupněny automaticky ihned poté, co provedete platbu.

     

Kurzy můžete koupit jak všechny najednou, tak si můžete vybrat jen některé a v případě potřeby dokoupit další kdykoliv později. Nyní platí akční nabídka, pokud uhradíte čtyři kurzy, obdržíte všechny ostatní zdarma.

Všechny registrace, přístupy a dosažené výsledky jsou v systému udržovány po dobu, kdy máte přístupný některý z našich kurzů a poté jsou smazány.

2. Studium

Po uhrazení kurzu najdete aktuálně přístupné kurzy na stránce Spuštěné kurzy, kde najdete název kurzu, datum spuštění a odkaz pro vstup do kurzu.

Kurz spustíte kliknutím na tento odkaz. Průchod kurzem má následující strukturu:

  • Úvodní informace (pouze při prvním spuštěním)
  • Informace k úvodnímu testu
  • Úvodní test
  • Studium jednotlivých kapitol (v této fázi lze studium kdykoli přerušit a později se k němu vrátit)
  • Závěrečný test