Přípravné materiály zdarma

Na této stránce najdete seznam toho, co můžete u Aleph.cz získat k přípravě na testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu a scio testy OSP bezplatně.

  • Při registraci získáte zdarma plnou verzi jednoho internetového kurzu na vyzkoušení.
  • Zároveň při registraci získáte dva on-line cvičné testy k přípravě na TSP MU.

Zaregistrovat se můžete zde, materiály zdarma (internetový kurz a dva on-line testy) pak najdete po přihlášení ve svém profilu.

Při přípravě na scio testy OSP Z nebo OSP R si s Aleph.cz dokonce můžete i nějaké peníze vydělat. Mezi nejlepší způsoby přípravy totiž patří naučit se myslet tak, jak myslí autoři testových úloh Snadněji a hlavně rychleji pak poznáte, jak jsou jednotlivé nabízené možnosti tvořeny a která asi bude ta správná a proč.
Pokud si chcete tvorbu testových úloh vyzkoušet, najdete podrobné informace na této stránce.
  • V rámci akční nabídky získáte zdarma po koupi čtvrtého internetového kurzu zbývající kurzy z příslušné nabídky kurzů TSP MU nebo kurzů k přípravě na scio testy OSP.
  • Několik cvičných přípravných testů z naší produkce si můžete vyzkoušet na Facebooku.
  • Pořádáme také bezplatný internetový seminář k přípravě na Testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu. Přihlásit se můžete na adrese http://www.ulohy-tsp.cz

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

12.ledna 2017

TSP nanečisto proběhne týden před přijímačkami v neděli 30. dubna 2017 v Brně.

Podrobné informace a možnost přihlášení je ZDE.

1.července 2016

Aktualizované internetové kurzy TSP MU k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu se připravují. Pokud si naše kurzy objednáte nyní, dostanete aktualizovanou verzi ZDARMA. Za jednu cenu tak získáte dvojí internetové kurzy.

Všechny internetové kurzy Aleph.cz, které si nyní objednáte, budete mít neomezeně přístupné do konce příštího školního roku 2016/17.

Archiv aktualit