Prezenční kurzy

V nabídce Aleph.cz najdete komplexní přípravné kurzy k testům studijních předpokladů (TSP) na Masarykovu univerzitu v Brně a kurzy ke scio testům OSP.

Prezenční kurzy Aleph.cz jsou připraveny na novou podobu TSP s úlohami v cizím jazyce.
Kritické myšlení proto budeme probírat také v angličtině.
4 důvody, proč si k přípravě na TSP vybrat právě Aleph.cz.

Kurzy k testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně

Prezenční kurzy TSP MU jsou koncipovány jako komplexní příprava k Testům studijních předpokladů na MU, proto k nim můžete získat doplňkové materiály ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu.

Proč jít k nám? Získáte bonusy, které vám jinde nedají!

  • ZDARMA kompletní internetový přípravný kurz Aleph.cz, který vám pomůže s domácí přípravou a opakováním před přijímačkami
  • ZDARMA konzultační den, na kterém se budete moci měsíc před přijímačkami poradit s lektory o problémech, na které během přípravy k přijímačkám narazíte
  • sleva až 58 % na seminář TSP nanečisto, na kterém si před přijímačkami vyzkoušíte jak na tom jste v porovnání s ostatními
  • sleva až 58 % na sadu on-line cvičných testů TSP s podrobným vyhodnocením (včetně percentilu) a řešením  (více informací)
  • garantujeme, že ve všech kurzech budou učit autoři internetových kurzů, abyste měli záruku, že lektory budou skuteční odborníci a nikoli najatí brigádníci, kteří přijímačkové testy viděli poprvé před týdnem
Poznámka: V případě objednání TSP nanečisto a sady on-line testů získáte obojí se slevou 50 % za cenu 300 Kč.
(Slevy lze uplatnit pouze současně s objednáním prezenčního kurzu.)

Podrobné informace o kurzech TSP MU

Nenašli jste v naší nabídce prezenčních kurzů TSP MU vhodný kurz v místě vašeho bydliště? Využijte naše internetové kurzy TSP MU, se kterými se můžete připravovat z pohodlí domova, když budete mít zrovna čas a chuť.

Kurzy ke scio testům OSP

Testy obecných studijních předpokladů společnosti Scio absolvují uchazeči o studium na desítkách fakult vysokých škol v ČR i na Slovensku. Patří mezi ně Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně nebo právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni.

Pro zobrazení termínů a přihlášení klepněte na následující odkaz:

  • Scio testy OSP - kurz pro test Obecných studijních předpokladů předpokladů (OSP).
Nenašli jste v naší nabídce prezenčních kurzů pro scio testy vhodný kurz v místě vašeho bydliště? Využijte naše internetové kurzy pro scio testy OSP, se kterými se můžete připravovat z pohodlí domova, když budete mít zrovna čas a chuť.

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit